5 טיפים למתעניינים בהסרת שיער

  1. הסרת שיער בלייזר הנה הדרך הטובה ביותר להסיר שיער לתקופות זמן ארוכות ולכן, לשם היפטרות מההתעסקות עם שיער לא רצוי, זו הבחירה הנכונה.
  2. אך לפני הבחירה בהסרת שיער בלייזר, חשוב לוודא (במכון שאליו תיגש) ששיערך מגיב לטיפולי הסרת שיער בלייזר ושהמכשירים במכון מסוגלים לטפל בצבע שיערך ועורך באופן אפקטיבי. כאשר, אם עורך כהה, סביר שתצטרך לעשות שימוש במכשיר IPL (אינפרא אדום) או מכשיר לייזר המשלב IPL כדי למנוע כוויות אפשריות.
  3. הסרת שיער בלייזר כדאי לעשות במכון איכותי, לכן רצוי לקרא קצת ברשת לפני הבחירה ולמצוא מכון טוב, בעל אתר מושקע, אשר מציג שקיפות לגבי סוג הטיפולים המוצעים בו, המכשור בו הוא משתמש וכן מידע על הרופאים שעובדים בו. ככל שיהיה לך יותר מידע בהתחלה, כך תוכל לבחון ברשת אם אכן מדובר במכשור איכותי, האם רשום באינטרנט משהו חיובי או שלילי במיוחד אודות אחד או יותר מהרופאים וכן לקרא על תהליך הסרת שיער המוצע במכון.
  4. תקבע פגישה עם מספר מכונים שונים והשווה ביניהם מבחינת כמות הטיפולים המוצעים והעלות שלהם. כדאי לדעת – כמות טיפולים גבוהה יותר אינה מדד לאיכות, דווקא להפך, לעיתים המשמעות היא שהמכשור פחות עוצמתי ולכן דורש יותר טיפולים עד הגעה לתוצאות האופטימאליות. המחיר דווקא כן משקף איכות, אך כדאי שתדע שלעיתים מוצעים מבצעים על הסרת שיער ממספר אזורים באותו טיפול, דבר שמפחית את העלות והופך הסרת שיער בלייזר לכדאית יותר במקום מסוים על פני אחר.
  5. אם בחרת להתחיל בטיפולים חשוב שתדע שבמהלך הטיפולים אסור להשתזף, זה עלול להוביל לכוויות.
אלו הנקודות החשובות שעליך לשם אליהן לב כשאתה מתעניינים בהסרת שיער בלייזר.
לשתף:
× לקבלת פרטים