3 עצות מומלצות לתקופת הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר והעור שלך
זהו, נפלה ההחלטה ואת יודעת שהסרת שיער בלייזר הנה דרך הפעולה המתאימה בשבילך כדי להיפטר משיער גוף לא רצוי. בהסרת שיער בלייזר הלייזר למעשה שורף את שיערך מהשורש ופוגם בתהליך הצמיחה המחודשת שלו דבר שבהחלט ישאיר את עורך חלק לזמן אורך יותר ויותר לאחר כל טיפול, אבל עלול להתבטא בכמה תופעות לוואי דוגמת גירויי עור, דברים שוודאי לא זרים לך משיטות הסרת שיער אחרות. יש מספר דברים שתוכלי לעשות אחרי הסרת שיערך כדי להרגיע ושמור על עורך שעתה יהיה חלק משיער, כדי שיראה יפה ובריא כמה שיותר מהר.
3 עצות מומלצות למהלך הטיפולים
הדבר הראשון אותו חשוב שתיישמי במהלך טיפולי הסרת שיער בלייזר – אסור לך להשתזף באזורים בהם את מסירה שיער מפני שעורך רגיש לאחר כל טיפול ולהישרף בשמש יהיה סבל מיותר מבחינתך.
דבר נוסף, העור למעשה חווה טראומה בעת הסרת שיער ולכן קרם גוף או אלוורה ירגיעו עורך ויעלימו אדמומיות במהרה. ניתן גם לעשות פילינג לעור עם קרמים מתאימים וספוגיות לקרצוף כדי להסיר את השכבת העור העליונה, על התאים המתים שעליה, כך לסייע לנשירת השיער שרוכך במהלך הטיפול בלייזר וליהנות משכבת עור רעננה וחלקה. דבר נוסף שהפילינג יכול לעזור לך בו הוא שיער מתחת לעור, הפילינג יסיר את השכבה העליונה ויהפוך את משימת חילוץ השיער התת עורי והרחקתו מעורך לפשוטה יותר.
דבר אחרון, אם הנך מסירה שיער מהפנים, חשוב שלא תתאפרי מיד אחרי הטיפולים מפני שעורך הרגיש יטה יותר לפצעים וגירויים ואיפור שסותם את הנקבוביות רק יתרום לכך. חבל להיפרד משיער פנים רק כדי להרגיש שלא בנוח בגלל הפצעונים שיצוצו בגלל האיפור.
לשתף:
× לקבלת פרטים