טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר

hair removal

טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר היא טכנולוגיה שמוצעת לצרכן כבר כחמש עשרה שנים, חמש עשרה שנים בהם המכשירים והטכניקות שלה התפתחו כול הזמן, היום טיפול הסרת שיער בלייזר הוא נפוץ ביותר ומוצע על ידי מגוון רב של מכוני רפואה קוסמטים מוכרים ואף במסגרת קופות החולים כאפשרות בטיפול משלים. הטיפול בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום הסרת השיער מציע תוצאות לזמן הארוך ביותר במינימום כאב. הטיפול חייב להעשות על ידי רופא מומחה, בדרך כלל רופא עור, ובשל התחרות החריפה בין המכונים השונים נשמרת רמה גבוהה של מיכשור מעודכן וטיפולים משלימים לאחר הטיפול בלייזר שנועדו לעינוג העור והבראתו לאחר הטיפול. יתרון הסרת שיער בלייזר כשיטה הוא הזמן הארוך המובטח של השארות ללא שיער, הפיקוח ברמה גבוהה על הטיפול על ידי רופא, המיכשור המתקדם ביותר. החיסרון הוא אולי מחירו שנע בין כאלף שקלים לגבות ועד לכעשרים אלף שקלים לטיפול בגוף כולו.

למי טיפול הסרת שיער בלייזר כדאי? למי לא?

טיפולהסרת שיער בלייזר מומלץ למטופלים שמעונינים בטיפול שבתוך מספר מפגשים קצר מבטיח להם תחושת ומראה חלקות לאורך שנים מבלי לטרוח שוב ושוב לפגישות אצל הקוסמטיקאית, מכיוון שרבים המטופלים שרצונם כזה- זוכה הטיפול בלייזר לפופלריות גדולה בקרב הישראלים. טיפול הסרת שיער בלייזר אידיאלי למי שגוון עורו בהיר ושערו כהה, המכונה שיורה את קרני הלייזר אל מקורות השיער מזהה את את מקורות אלו לפי הפיגמנט של השערה, קל לה לזהות את מקור השערה הכהה על עור בהיר והיא מתקשה בזיהוי ככול שהעור שחום יותר, לכן סיכויי ההצלחה הרבים ביותר הם לבעלי עור בהיר ושיער כהה והאחוזים יורדים ככו שהעור משחים, הטיפול כלל אינו מומלץ לבעלי עור כהה מאד כשחורים או הודים ואף לבעלי שיער ועור בהירים כג'ינג'ים, לבקנים ובלונדינים.

משך הטיפולים

רצוי לבצע את הטיפול במכון בעל מוניטין טוב ידוע ומוכח, רצוי שיובטח לכם נוכחות רופא במהלך הטיפול, בידקו מהי סוג המכונה והכרת על ידי משרד הבריאות. זמן כול טיפול במכונה הוא כ25 דקות, אם מדובר בשיעור בפנים אז הפגישה הבאה נקבעת לשבועות אחדים ואם מדובר בשיעור גוף אז הפגישה הבאה תקבע במרחק חודש חודשיים. מספר הטיפולים המקיף נקבע לפי גודל השטח בעור לו מבוקש הטיפול, סוג השערות- עוביין, צבען וצפיפותן.

לשתף:
× לקבלת פרטים