הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

אם בעבר הרחוק, נהוג היה לחלום על ימי העתיד שבהם תהיה דרך פלא קסומה, שבה ניתן להיפטר מכל השיער העודף שעל הגוף ומן הטורח שבהסרתו באופן קבוע, הרי שכיום אנחנו חיים את החלום הזה הלכה למעשה. נשים וגברים כבר גילו מזמן את הקסם שנקרא הסרת שיער בלייזר, שמהווה את הדרך הטובה ביותר להיפטר מהשיער ויחד איתו גם מהמועקה ומההתעסקות המיותרת של גילוח, שעווה, קרמים ומריטות.

הסרת שיער בלייזר – איך זה עובד בדיוק?

הסרת שיער בלייזר היא למעשה הצורה הטכנולוגית המתקדמת ביותר של פעולת הסרת השיער, אשר רותמת את קרני הלייזר, שהן קרניים קצרות ובלתי מזיקות, לטובת הרס של שורש השערה בצורה ממוקדת, על מנת למנוע ממנה לצמוח שוב, להחליש אותה ולגרום לשיער להפוך בהדרגה לפלומתי וחלש ואף להיעלם כליל.

פעולת הסרת שיער בלייזר מתבצעת בעזרת מכשור מכאני מתקדם, בעזרת שיטות טכנולוגיות מפותחות ותחת פיקוח רפואי צמוד במכונים המוסמכים לכך, תוך התאמה מלאה אל המטופל, אל צבע עורו ואל מאפייניו של שיערו.

הסרת שיער בלייזר – כל היתרונות בטיפול אחד

במידה והחלטתם להצטרף אל העולם המופלא של הסרת שיער בלייזר, הרי שנכונה לכם תקופה חדשה שבה לא תיאלצו להתמודד עם שיער גופכם בתדירות כה גבוהה, ובזכותו של טיפול הסרת שיער בלייזר תגלו, כי השיער גדל בצורה איטית יותר, והוא דליל ובהיר יותר. כמו כן, טיפול הסרת שיער בלייזר כרוך בתחושת עקצוץ קלה שבהדרגה נחלשת ונעלמת, ולא בכאב מתמשך וארוך. בעזרת טיפול הסרת שיער בלייזר תוכלו לחסוך לעצמכם זמן, כסף, טרחה וטרדות, ולהבטיח לעצמכם גוף חלק ונעים לאורך זמן רב, וכן גם מראה חיצוני אסתטי, רענן וצעיר החיוני כל כך בימינו.

האם שווה להשקיע כסף בהסרת שיער בלייזר ?

קצת על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הנה השיטה הנפוצה בעולם להסרת שיער לתקופות זמן ממשוכות. השיטה יעילה יותר מגילוח או שעווה בגלל שהתהליך הטיפולי של הסרת שיער בלייזר פוגם בזקיק השיערה ומאט את צמיחתו המחודשת ולכן משאיר את העור חלק לתקופה ממשוכת יותר, כאשר במקרים מסוימים, יכול אף להביא לכך שזקיק השיער יינזק לחלוטין ושיער הגוף יפסיק לצמוח כליל. רובנו בוחרים בהסרת שיער בלייזר מפני שנמאס מהצורך להוריד שיער באופן תדיר כדי לשמור על המראה המוקפד והמטופח שסיגלנו לעצמנו, כמו גם בגלל שמדובר בשיטת הסרת שער מהירה, עם מינימום כאב. מעבר לזה, הסיפוק מתהליך הסרת שיער בלייזר הוא כה גדול עד שרבות הן הנשים שחוזרות לטיפולי הסרת שיער באזורים אחרים, אחרי שהתנסו בתהליך. אך יש גם כאלה שלא מגיבים לטיפולי הסרת שיער בלייזר, כ 5% מאיתנו פשוט לא ייהנו מיעילות טיפולית בלייזר כי שיערות גופם לא רגישות ללייזר. אחרים, בעלי שיער בהיר במיוחד, גם כן לא יוכלו ליהנות מטיפולי הסרת שיער בלייזר שכן הטכנולוגיה הזו מתבססת על התמקדות קרן הלייזר בפיגמנט הכהה יותר של שיער הגוף לעומת העור.

האם הסרת שיער בלייזר תתאים לי?

כיום הסרת שיער בלייזר יכולה לתרום רבות  לאיכות חייה של מרבית האוכלוסייה. אך תחילה עלייך לבדוק שאינך נמנית על 5% שהוזכרו קודם לכן. מעבר לזה, חשוב שתדעי אילו מכשירים מחזיק המכון כדי לוודא שהמכשירים שהוא מחזיק אכן יתנו לך את המקסימום. מכשירי לייזר מחולקים לדורות כשדור שני מותאם לבעלי עור בהיר והדורות השלישי והרביעי לבעלי עור כהה. אם למכון אין מכשירים המותאמים אליך, הטיפול לא יהיה אפקטיבי, במקרה זה שווה לחפש מכון אחר.

אסתטיקל הסרת שיער

לשתף:
× לקבלת פרטים