הסרת שיער בלייזר אצל קוסמטיקאית

אחד השיקולים של כל אישה וגבר שקיבלו החלטה לעבור טיפולים להרחקת שיער מיותר מגופם, הוא היכן לקיים את סדרת הטיפולים הנדרשת. הסרת שיער בלייזר לגברים ונשים הפכו בשנים האחרונות לטיפול אסתטי נדרש ונחשב כאחד. לפני קצת למעלה מעשור כל הטיפולים הללו התקיימו במכוני טיפוח ויופי מיוחדים שנפתחו עם הבאת הטכנולוגיה לישראל. עם השנים ולאור הביקוש וההיצע ההולך וגדל החלו קוסמטיקאיות רבות לרכוש מכשירי לייזר שונים מחברות יצרניות רבות שקמו והחלנה להעניק את הטיפול לכלל לקוחותיהם/ן. טיפולי הסרת שיער בלייזר הינם טיפולים מאוד נפוצים.

כל קוסמטיקאית יכולה לעבור קורס הכשרה מקצועי בעת רכישת מכשיר כזה או אחר להסרת שיער ולהתחיל להעניק את הטיפולים באופן מקצועי ואיכותי ללקוחותיה השונים, גברים ונשים כאחד. הסרת שיער בלייזר אצל קוסמטיקאית

מרבית המכשירים הנמצאים בשימוש אצל קוסמטיקאיות רבות אינן מופעלים על ידי קרינת לייזר מלאה אלא על ידי קרני אור שונים

בעוצמות משתנות,תלוי באיכויות המכשיר. מכשירים אלו מסוגלים להגיע לרמת טיפול נקודתית זהה לטיפולי לייזר המבוצעים במכונים רפואיים שונים, אך זאת בהתאם לסוג המכשיר, תחזוקתו השוטפת וכמובן איכויות  הקוסמטיקאית המבצעת את הטיפול טיפולי הסרת שיער בלייזר מיועדים לגברים ונשים כאחד ברמות שיער כאלו או אחרות ובכל חלקי הגוף. כמו כן,טיפולים אלו מיועדים לבעלי עור כהה או בהיר ומתאימים למגוון הולך וגדל של קהל מטופלים שונים.

טרם הטיפול חייב המטופל לעבור סדרת בדיקות התאמה בהתאם לסוג המכשיר.

קוסמטיקאית מקצועית תדע להתאים עבורך את סוג הטיפול הנדרש באמצעים העומדים לרשותה. מראה חלק וצעיר יותר. קוסמטיקאית המבצעת במכונה טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולה להתאים עבורך טיפולים משלימים לטיפוח ויופי הגוף ולמעשה מהווה עבור נשים ר ת מכון יופי מושלם לכלל צרכי הטיפוח. הסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטת הטיפול  פופולארית ביותר כיום להרחקת שיער מיותר מהגוף ומאפשרת לכל מי

שעוברת את הטיפול ליהנות מתוצאות חלקות לאורך זמן.
בטרם החלטתכם לקבל טיפולי הסרת שיער בלייזר מהקוסמטיקאית שלכם (או קוסמטיקאית אחרת),רצוי לברר שאיזה מכשיר היא משתמשת לצרכי הטיפול,מה אחוז ההצלחה בקרב מטופליה ולקוחותיה, מהי ההכשרה שהיא עברה וכמה זמן היא מבצעת את הטיפולים.תשובה על שאלות אלו יבטיחו לכם טיפול בטוח ואיכותי יותר עם תוצאות חלקות יותר.

לשתף:
× לקבלת פרטים