הסרת שיער באפילציה

הסרת שיער באפילציה מתבצעת באיזורים בהם בעייתי/לא ניתן לטפל באמצעות לייזר, או על שיער לבן. השימוש בטכנולוגיה הזאת מבטיח את הסרת השערה לצמיתות אחרי שהטיפול בוצע. המכשיר מופחת כאב, ויש שימוש במחט חד פעמית אישית.

הסרת שיער באפילציה

מכשיר מתקדם ביותר להסרת שיער באפילציה. במכון שלנו להסרת שיער באפילציה בגבעתיים, אנו משתמשות בלייזר המתקדם בעולם להסרת שיער. עם זאת, רק באמצעות אפילציה ניתן להסיר שיער לצמיתות החל מטיפול בודד.

הסרת שיער באפילציה

אפילציה בשילוב עם לייזר בגבעתיים

הקליניקה בגבעתיים משלבת טיפולי הסרת שיער באפילציה ובלייזר במקרים מיוחדים ובאזורים מסוימים. השימוש במכשירים שונים מתבצע לשם קבלת תוצאות מקסימליות ללקוחותינו. 

אפילציה בגבעתיים

הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער באפילציה מבטיחה למטופלים שהשיער לא יגדל שוב במיקום שטופל. למרות שהטיפול אורך יותר זמן – כי צריך לעבור ״שערה שערה״, אבל התוצאות ישארו לתמיד. במהלך הסרת שיער באפילציה בקליניקה שלנו, משתמשים במכשיר האפילציה המתקדם ביותר בשוק, שדוגל ביכולת להסיר שיער עם כאב מינימלי וכמעט לא מורגש.

שיער

המדריך המלא להסרת שיער באפילציה
הסרת שיער היא היבט משמעותי של טיפוח אישי עבור אנשים רבים. בין השיטות השונות שקיימות, האפילציה בולטת בזכות יעילותה ותוצאותיה לאורך זמן. אפילציה כרוכה בהסרת שיער מהשורש, אשר מפסיקה צמיחה מחודשת ומביאה לעור חלק לצמיתות. 

אז, מה זה אפילציה?
אפילציה היא תהליך הסרת שיער המכוון לעומק השיערה, ושולף אותה מהשורש. בניגוד לגילוח, שחותך שיער רק על פני העור, אפילציה מבטיחה שלאורך זמן השיער לא יצמח בחזרה, ומציעה עור חלק לתמיד.

איך אפילציה עובדת?
כאמור, אפילציה פועלת על ידי אחיזה של שערות ומשיכתן מהשורש. במהלך התהליך עשויה להיגרם אי נוחות מסוימת, במיוחד למשתמשים בפעמים הראשונות, אך התוצאות שוות את זה. 

היתרונות של אפילציה 
אחד היתרונות העיקריים של אפילציה הוא החלקות לאורך זמן שהוא מספק. מאחר שהשיער מוסר מהשורש,  בהשוואה לגילוח. משתמשים יכולים ליהנות מעור נטול שיער, בהתאם למחזורי צמיחת שיער אינדיבידואליים.

צמיחת שיער עדינה יותר
אפילציה סדירה יכולה להוביל לצמיחת שיער עדינה ופחות מורגשת. הסיבה לכך היא שהשיער צומח בחזרה עם קצה מחודד ולא קצה קהה, מה שגורם לו להיראות רך יותר ופחות גס.

עלות תועלת
בעוד שההשקעה הראשונית באפילטור עשויה להיות גבוהה יותר משיטות אחרות להסרת שיער, היא חסכונית בטווח הארוך. אין עלויות חוזרות כמו אלו הקשורות לליזר גילוח או ערכות שעווה, מה שהופך את האפילציה לאופציה ידידותית לתקציב לאורך זמן.

מתאים לכל סוגי השיער
אפילציה הוא רב תכליתי ומתאים לכל סוגי השיער והמרקמים. בין אם יש לך שיער דק, גס, חלק או מתולתל, אפילציה יכולה להסיר אותו ביעילות ולהשאיר את עורך חלק ונטול שיער.

שעווה
שעווה היא שיטת אפילציה פופולרית הכוללת מריחת חומר דביק (שעווה) על העור ולאחר מכן משיכתו יחד עם השיער. ישנם שני סוגים עיקריים של שעווה: שעווה חמה ושעווה קרה. שעווה חמה מחוממת ומורחת בשכבה דקה, בעוד שרצועות שעווה קרה מצופות מראש בשעווה ומוכנות לשימוש. שעווה מספקת תוצאות לאורך זמן וניתן לבצע אותה בבית או על ידי איש מקצוע במספרה.

טיפול בכאב
אפילציה עלולה להיות לא נוחה, במיוחד למתחילים. כדי לטפל בכאב, נטילת משכקי בכאב ללא מרשם לפני אפילציה יכולה גם היא לעזור.

חששות ופתרונות נפוצים
שערות אפוחות
שערות אפוחות יכולות להופיע כאשר שיער צומח בחזרה לתוך העור במקום לצאת מעל פני השטח. כדי למנוע שערות חודרניות, יש לבצע פילינג באופן קבוע ולהעניק לחות לעור כדי לשמור על רך. אם אכן מופיע שיער חודרני, השתמש בסטר

גירוי בעור
גירוי בעור הוא תופעת לוואי שכיחה של אפילציה, במיוחד לבעלי עור רגיש. כדי למזער גירוי, ודא שהעור נקי ויבש לפני האפילציה, והשתמש בתכשיר לאחר טיפול מרגיע. אם הגירוי נמשך, שקול לעבור לשיטת או כלי אפילציה עדינים יותר.

סובלנות לכאב
סבילות לכאב משתנה מאדם לאדם, וחלקם עשויים למצוא אפילציה כואבת יותר מאחרים. כדי לבנות סובלנות, התחל עם אזורים פחות רגישים ועבר בהדרגה לאזורים רגישים יותר. אפילציה רגילה יכולה גם להפחית את הכאב לאורך זמן שכן השיער צומח בחזרה עדין ודליל יותר.

לסיכום
אפילציה היא שיטה יעילה ועמידה להסרת שיער המתאימה לסוגי שיער ואזורי גוף שונים. על ידי ביצוע הטכניקות הנכונות וטיפול לאחר, המשתמשים יכולים להשיג עור חלק ונטול שיער עם אי נוחות מינימלית. בין אם אתה בוחר באפילטור מכני, שעווה, פינצטה או השחלה, אפילציה מציעה יתרונות רבים שהופכים אותו לבחירה מועדפת עבור רבים.

אין סיבה לחכות – זה הזמן להזמין תור!

להזמנת טיפולים דרך האינטרנט לחצי על הכפתור

⬇️ ⬇️ ⬇️

× לקבלת פרטים