בחירת מכון הסרת שיער בלייזר

removelladser

הסרת שיער בלייזר היא ללא ספק הטיפול האסתטי המבוקש ביותר בישראל של השנים האחרונות. המודעות ההולכת וגדלה לתחומי טיפוח ויופי שונים לצד התפתחות טכנולוגית מדהימה תרמו להקמתם של עשרות מכונים שונים, אסתטיים לצד רפואיים המעניקים טיפולים מקצועיים בתחום הסרת שיער בלייזר. מכוני הסרת שיער שונים משתמשים בטכניקות שונות ובמכשירים שונים.סביבת התחרות הענפה אומנם ייצרה מחירים תחרותיים מצד אחד, אך מצד שני גרמה לשוק להיות פרוץ ולהמון סוחרים מזדמנים לבצע טיפולים באופן לא מקצועי ולא בטיחותי. אם גם אתם החלטתם לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר חשוב שתדעו לבחור את מכון הטיפולים באופן מקצועי ויסודי לפי הכללים הבאים.

כללים חיוניים לבחירת מכון להסרת שיער בלייזר הדבר הראשון שעליכם לבדוק בטרם תחילת הטיפולים הוא האם למשכיר הנמצא ברשות המכון קיימים רישיונות בינלאומיים ומהי מידת הפיקוח הרפואי של המכשיר ושל המטפלים במקום. כמו כן,מכוני טיפול מקצועיים יחייבו אתכם לעבור בדיקת התאמה מקצועית לצרכי הטיפול והתאמת סוג הטיפול הנדרש. במידה שהמכון בו אתם מתכוונים לבצע את הטיפול אינו דורש מכם לעבור סוג זה של בדיקות,העניין אמור להדליק אצלכם אור אדום ויש להתרחק במהירות אור הלייזר מן המקום. מכשירי לייזר אמורים להיות מופעלים רק על ידי רופאים או אחיות מוסמכות הנמצאות תחת פיקוחם. תחום הסרת שיער בלייזר נחשב לתחום די פרוץ בו כל קוסמטיקאית יכולה להפעיל מכשיר ולבצע  את הטיפול. דרשו תעודות מקצועיות המעידות על הסכמה רפואית כזו או אחרת. בקשו בצורה יפה ונעימה לראות תיק טיפולים ללקוחות שונים שבוצע באמצעות המכשיר ואל תהססו להפר עסקה (גם אם התחייבתם) במקרה שאיבדתם את האמון הבסיסי במכון ובצוות המטפל במקום.

הסרת שיער עושים רק אצל המומחים. כמו בכל תחום טיפול רפואי –אסתטי כזה או אחר לא הייתם רוצים להיות "שפני ניסוי" לרופאים או מטפלים שזה להם הניתוח או הטיפול הראשון. כדאי לכם לבדוק היטב את הידע המקצועי של המטפל עצמו,את הכשרתו ואת ניסיונו בתחום. תוכלו לברר זאת בשאלות קצרות למטפל כגון:כמה טיפולים כאלו ביצעת בחודשיים האחרונים, מה הסיכונים הכרוכים בטיפול ומה המקרים החריגים אליהם נחשפת ?…חוסר מענה לתשובות אלו או אחרות צריך להדליק אצלכם שוב נורת אזהרה אדומה ולשקול פעמיים לגבי התקשרות עם המכון המיועד.

הסרת שיער בלייזראיננה טיפול פולשני ואיננו כואב או מלווה בתופעות לוואי וזאת במידה והוא מבצוע על ידי שמירה על כללים מסוימים (הן מצד המטפל והן מצד המטופל ) לאורך תקופת הטיפולים. הבטיחו לעצמכם תוצאות חלקות ובחרו במכון מקצועי ומנוסה שיידע להעניק לכם את הביטחון המלא לסוג זה של טיפולים.

לשתף:
× לקבלת פרטים